O nas dla Ciebie

MILITARES

Założenie firmy to odpowiedź na potrzeby – tylko tyle i aż tyle. Będąc obecnym na polskim rynku strzeleckim dało się zauważyć, że nie ma wspólnych standardów, branża wciąż się rozwija i możemy zaproponować własne rozwiązania. Brakowało nam indywidualnego podejścia, szerszej oferty szkoleniowej i produktowej. Szczerych i popartych doświadczeniami porad już na stronie.

Więcej o nas

Początek działalności osób związanych z Militares to Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie. Aktywna praca społeczna w ramach stowarzyszenia o niesamowicie bogatej historii dała podwaliny pod stworzenie nowego podmiotu. Stale współpracując pokazujemy jak rozwijać siebie i pomóc w osiągnięciu sukcesu innym.

Jesteśmy dla Ciebie. Naszą misją jest kreować oraz wcielać właściwą metodykę szkoleń i obsługi klienta. Promocja strzelectwa wychodzi nam na tyle dobrze, że zgromadziliśmy wokół siebie licznych pasjonatów historii, sportowców, nauczycieli, medyków, żołnierzy i funkcjonariuszy.

Rodziny z dziećmi są naszymi stałymi bywalcami i przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę. Imprezy integracyjne to niezapomniane chwile pełne wrażeń. Nie poprzestając na tym chcemy aktywnie, czyli rzeczowo i finansowo wspierać rozwój drużyn młodzieżowych oraz inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa. Jesteśmy otwarci na współpracę, uwagi dotyczące prowadzonej działalności i gorąco zachęcamy do spotkania na żywo!

Na zdjęciu właściciel Militares – Wojciech Mielniczenko

Fot. Mateusz Bielecki

Strzelectwo to tylko część naszych zainteresowań. Pomożemy Ci również w:

– zdobyciu niezbędnej wiedzy z zakresu KPP i CLS. Nauczymy szyć rany oraz przekażemy wiedzę praktyków – ratowników i lekarzy.

– nauce nurkowania i zdobyciu niezbędnych uprawnień

– nauce jazdy samochodem terenowym oraz przygotowaniem wypraw off-road

– zorganizowaniu wypraw motocyklowych

Posiadamy możliwości rozstawienia mobilnej ścianki wspinaczkowej oraz przeprowadzenia zajęć z tym związanych. 

Organizujemy wystawy broni palnej, mobilne strzelnice pneumatyczne i paintball.

Koszyk zakupów